Команда

Підприємець, громадський діяч. Одружений, виховую трьох донечок.
Проживаю з сім’єю на Проспекті Миру, 19. Засновник клінінгової компанії «Клінмаркет» та сервісних компаній «Локал Логістикс Груп», «Юрсапром сервіс».

Мені важливо, щоб Житомир став чистим, зручним, комфортним та безпечним. Я готовий використати свій управлінський досвід та вміння у сфері організаціі якісного сервісу для покращення умов життя кожному житомирянину.

w513h5131371296104Facebook

Правозахисник, адвокат, підприємець, засновник ГО «Житомир, дій!». 

Одружений, виховую 4 дітей, живу у Житомирі.

Статус депутата – інструмент для участі в розробці і реалізації рішень міської ради, спрямованих на розвиток громади, виправлення системних помилок в діяльності комунальних установ. Переконаний, що мої лідерські якості і 20-річний досвід захисту інтересів житомирян стане в нагоді при перетворенні Житомирської міської ради на якісно новий сервісний центр, що забезпечує комфортне життя мешканців міста.

w513h5131371296104Facebook

Засновниця освітнього центру WinWin, який рік тому став екзаменаційним центром. Тепер тут можна отримати міжнародне підтвердження рівня англійської мови.
Ефективна та якісна освіта допоможе підтягнутись будь-яким іншим сферам, тому принципово оновлювати і перезапускати освітню сферу, починаючи від дитячого садочку. Моя мрія, щоб наша освіта відповідала усім міжнародним стандартам

w513h5131371296104Facebook

Я корінний житомирянин. одружений, маю сина. У Житомирі мешкає моя родина.

За освітою я менеджер. Працюю в ресторанній сфері.

У 2015 році з друзями, яким теж небайдуже наше місто, заснували ГО «Твій Дім» та активно організовували міські проекти.

Впевнений, що я зможу залучити та підтримати житомирян у прагненні змінити на краще наші вулиці, двори, будинки. Адже ми спільно можемо якісно та ефективно впливати на наше життя.

w513h5131371296104Facebook

Мені 41 і це вік, коли є довід та енергія; коли знаєш, що ти хочеш та можеш цього досягти; коли є реальні успіхи, проекти, але ще все попереду. 

Я батько чотирьох дітей, лікар, житомирянин та громадянин України.

Все своє свідоме життя я допомагаю людям, тим хто мене оточує та тим, хто до мене звертається. 

Проблеми в медичній галузі Житомира існують не один рік. В цілому їх можна розділити на три складові: недостатній рівень сервісу, брак кваліфікованих кадрів та недофінансування. Завдання нашої команди полягає у тому, щоб наблизити вирішення цих проблем.

w513h5131371296104Facebook

Я корінна житомирянка, головна тренерка жіночої баскетбольної команди Вищої ліги СК «КАЛІПСО» та збірних команд області з  баскетболу. Любляча дружина та мати одного сина. Безпартійна. Голова Громадської організації «Спортивний клуб «Каліпсо».

Переконана, що лише здорова нація матиме краще майбутнє. Моя мрія – створення спортивної академії для підготовки тренерів нової генерації. Як депутатка працюватиму над програмами розвитку фізкультури і спорту в Житомирі з метою всебічного розвитку дітей та молоді. 

Мета моєї професійної кар’єри та життєвий принцип – розвиток заради майбутнього та втілення мрії.

w513h5131371296104Facebook

Я власник туристичної агенції «Патріот» та «Корольов Пабу», а ще я гід по Житомиру відкриваю наше місто українцям та іноземцям. 

Беру участь у розробці міської цільової  програми розвитку туризму в Житомирській міській ОТГ на 2021-2024 роки.

У мене був вибір: водити далі туристів по сірому та брудному місту або сформувати туристичну привабливість та гостинність Житомира власними силами. Я обрав другий варіант — тож вирішив балотуватися до Житомирської міської ради.

w513h5131371296104Facebook

Навчався у Вінницькому національному медичному університеті ім. М.І.Пирогова. У 2020 році отримав ступінь магістра за спеціальністю «Менеджмент» в Житомирському національному агроекологічному університеті.

Працював лікарем-урологом у Житомирському обласному онкодиспансері, був завідувачем поліклініки № 2 Центральної міської лікарні №1. Нині очолюю КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської міської ради.

Йду в депутати з метою реалізації якісних змін в системі охорони здоров’я  міста, бо впевнений що здоров’я громади – запорука успішного розвитку.

w513h5131371296104Facebook

Житомирянка, лікар-педіатр, працюю в медицині10 років. 

Засновник і очільниця клініки «Дитячий Лікар», керівник проєкту «Школа щасливого батьківства», член ГО «Батьки за вакцинацію», Центрально-української асоціації педіатричних спеціальностей та Європейської асоціації дитячих інфекційних хвороб. Пропагую здоровий спосіб життя, люблю біг на довгі дистанції. Заміжня, мама трьох чудовий дітей.

Мрію, щоби Житомир був сучасним і розвиненим, а кожен житель міг пишатись своїм містом! Завдання нашої команди ‒ реалізація якісних змін в системі охорони здоров’я  міста.

w513h5131371296104Facebook

Я обліковець за освітою, директорка підприємства, голова ОСББ. 

7 років назад обрала Житомир аби тут створювати сім’ю та народжувати дітей. 3 роки працювала у комунальному підприємстві в молодій, енергійній та продуктивній команді, яка реалізувала проект електронного квитка, відомий усій Україні. Вивчивши роботу міської ради та спілкуючись із мешканцями я зрозуміла, що місто має бути ефективніше та відкритіше.
І я готова докласти зусиль для цього.

w513h5131371296104Facebook

Я корінна житомирянка, мама двох дітей, керівниця “Спілки голів ОСББ”, підприємиця.

Успішна боротьба із незаконною забудовою у сквері біля мого будинку привела мене до створення ОСББ. 

Зробивши капітальні ремонти мереж, під’їздів, я почала допомагати іншим співвласникам також боротися за зміни у їх домівках.

Мій Житомир — це місто, де громада допомагає відповідальним людям спільно робити життя комфортним.

w513h5131371296104Facebook

Про себе простою мовою: принципова, відкрита, цілеспрямована, бачу майбутнє лише через кардинальні зміни, керуюсь принципом «можеш допоможи, не можеш мовчи».

Розлучена, маю чотирьох дітей, керую бізнесом, що пов’язаний з вихованням дітей.

Маю музичну, медичну та педагогічну освіту. Працювала палатною медсестрою в обласній лікарні ім О. Ф. Гербачевського.

Йду на вибори, бо хочу діяти, хочу жити в якісно іншому Житомирі і знаю, що для цього робити.

w513h5131371296104Facebook

Підприємець з великим досвідом управління. Живу у Житомирі більше 25 років. Маю кохану дружину та чарівну доньку. Зі студентських років займаюсь громадською діяльністю. Беру участь у волонтерському зоозахисному русі Житомира. Зараз займаюся розвитком інноваційної мережі продуктових магазинів. Створив та довгий час керував мережею кав’ярень.

Я хочу, щоби наше місто було гарно освітлене, щоб були хороші тротуари, безпечні двори і будинки. Йду в політику з метою створення комфортних та безпечних умов проживання у  нашому районі.  Бачу наше місто цікавим для туризму та великих інвесторів.

w513h5131371296104Facebook

Мені 33 й Житомир — моє улюблене місто! Закінчила з відзнакою Житомирський міський ліцей N2, отримала вищу екологічну освіту, 6 років працювала у сфері торгівлі, з 2013 року розпочала допомагати вуличним тваринам у якості волонтера. Зараз очолюю КП «Центр захисту тварин», яке має потужну команду та успішно працює на благо міста. Маю досвід управлінських рішень, організації виробничо-господарської діяльності та реалізації міських проєктів. Мрію, аби Житомир став дійсно дружнім до тварин! Хочу, щоб ми жили у місті, яким пишаються та захоплюються! Місто, в якому затишно як вдома!

w513h5131371296104Facebook

Мати трьох чудових діток, одружена. Лікар гінеколог-репродуктолог,

завідуюча медичним центром «Мати та Дитина», який спеціалізується на лікуванні безпліддя, ведення вагітності, лікуванні жіночих та чоловічих хвороб.

Якісна та доступна медицина, це те базове право, яке має кожна людина. Тому, медицина міжнародного рівня, це мрія, яку варто втілювати в Житомирі. І починати треба з державного сектору. Маю надію, що той досвід, який я здобула в приватній медицині допоможе у цій трансформації. Адже питання здоров’я дітей і батьків це найголовніше у житті

w513h5131371296104Facebook

Я українка, жінка, житомирянка, дружина, мама. Мені 30, філолог, працювала вчителем.

Модерую спільноту Матусі й татусі Житомира, знаю, що турбує мене і батьків міста. Багато разів брала участь в фестивалях, ефірах, зустрічах і обговореннях по батьківським проблемам. Час діяти на новому рівні.

Хочу, щоб всі ініціативи мої і влади стали дієвими і зробили життя всіх дітей та батьків легшим та перспективним і знаю, як це зробити.

Житомир комфортний для великих і малих!

w513h5131371296104Facebook

Маю юридичну освіту, також довгий час займався будівництвом.

З 2016 року працюю на посаді Голови правління ОСББ.

Використовуючи можливі Державні, Обласні, місцеві програми, підтримки ОСББ, з командою співвласників, провели і проводим капітальні ремонти, та енергомодернізацію свого будинку.

Набутий досвід дозволив взяти в управління ще три багатоповерхівки які також з успіхом модернізуються.

Маю велике переконання що співвласники будинків, при бажанні, підтримці влади та правильній розстановці пріоритетів в короткі термін мають змогу кардинально поліпшити умови проживання в своїх будівлях, та економити кошти за рахунок енергомодернізації.

Житомиряни зобов’язані жити в комфортному, чистому і безпечному місті, і це по силі відповідальній фаховій команді.

Маю 19-річний досвід роботи у галузі культури та креативних індустрій, дві вищі освіти, член національної спілки театральних діячів України.

Як комерційний директор Житомирського академічного українського музично-

драматичного театру, впровадила низку маркетингових проєктів з промоції та популяризації театрального мистецтва.

Очолювала управління культури Житомирської міської ради і започаткувала “Школу гідів”, “Школу-лабораторію менеджерів соціально-культурного менеджменту”, “Конкурс на фінансову підтримку соціально-культурних проектів інститутів громадянського суспільства”, стипендію міського голови для обдарованих та перспективних учнів шкіл естетичного виховання, щорічний форум «Житомир культурний».

w513h5131371296104Facebook

Активний громадський діяч, директор відділу нерухомості. Забезпечую функціонування сучасних будівель з ефективною та надійною системою управління, яка підтримує безпеку та комфорт, ефективну та надійну експлуатацію, а також оптимізацію ресурсозатрат. Я завжди вела активну громадську позицію. Була головою «Молодіжної громадської ради» при виконавчому комітеті ЖМР.

Я використовую свою енергію, свій життєвий потенціал, щоб допомогати іншим, прагнути до цілей, постійно вчитись. Моя мета — створити сприятливе середовище у громаді для реалізації проектів та розвитку потенціалу молоді. Давайте діяти разом!

w513h5131371296104Facebook

Директор приватного діагностичного центру ТОВ «МДЦ Експерт-Житомир».  В діагностичному центрі  ТОВ «МДЦ Експерт-Житомир», який працює в місті Житомирі вже 10 років, можна отримати високоякісне дослідження на апаратах експертного класу МРТ, КТ, УЗД та Електронейроміографіі. Народився, навчався та працюю у місті Житомирі.

Для мене важливо, щоб Житомир став європейським містом, з європейськими підходами у всіх сферах життєдіяльності, зокрема в медицині, освіті, культурі, безпеці, будівництві та розвитку бізнесу, без корупції та тіньових схем. Вважаю, що можу допомогти Житомиру і Житомирянам стати краще та ближче до європейських цінностей та умов життя.

w513h5131371296104Facebook

Житомирянин, лікар ортопед-травматолог.

Я вирішив балотуватись в депутати міської ради по округу №3. Це той район міста, де я виріс і живу зараз. Район, проблеми якого мені відомі і де я можу бути найбільш ефективним. Але для ефективної роботи потрібна команда і я таку знайшов!

Життя кожної людини безцінне, а гарне здоров’я потребує уваги. Наше завдання – зробити максимум, аби на рівні міста ми могли надати якісну та доступну медичну послугу.  

В своєму житті та роботі я користуюсь принципом: Робиш – не бійся, боїшся – не роби!

w513h5131371296104Facebook

Керівник приватного підприємства. Одружений, батько двох дітей, проживаю на Проспекті Миру, 22. Заступник директора ринку «Хмільники», директор ТЦ «Прем’єр Хол», ТК «Подол». Безпартійний.

Настав час діяти! Житомир повинен стати успішним, сучасним та комфортним! Для цього потрібні молоді та фахові депутати. Розвиток громади – справа за яку варто голосувати! Віддай свій голос за Житомир!

w513h5131371296104Facebook

Більше 4-х років я безпосередньо служив житомирянам і змінював наше місто.

Чесність, відкритість та системність дозволили створити стратегію розвитку Житомира до 2030 р, побудувати 2 нові тролейбусні лінії, зробити так, щоб з’явилися розклади руху, тролейбусів стало більше, а маршруток менше, запрацював електронний квиток, було закуплено нові автобуси та 50 тролейбусів. 

І я хочу аби цей процес у місті не припинився на півдорозі, а втілився у життя. 

Я знаю як це продовжити та готовий це зробити.

w513h5131371296104Facebook

Навчаючись у Німеччині я усвідомила, що жити гідно — це вибір. А ще — результат кропіткої щоденної роботи.

Я очолюю відділ персоналу на заводі «Біо мед скло» і щодня спілкуюсь із десятками людей. Прагнення житомирян прості і справедливі — отримувати гідну заробітну плату, нормально пересуватись містом, мати якісні місця для дозвілля.

Я з чоловіком-військовим — батьки школяра і мене хвилюють проблеми освіти, на які місто витрачає половину всього бюджету. 

Мені важлива ваша підтримка для того, щоб збудувати місто для людей.

w513h5131371296104Facebook

Підприємець, засновник групи компаній «Альфа», які займаються реалізацією продуктів харчування та дистрибуцією натуральних соків.  Хочу використати свій підприємницький досвід для допомоги житомирянам всіх вікових категорій,по відкриттю власної справи. Чим більше успішних підприємців, тим швидше розвивається наше місто!

w513h5131371296104Facebook

Я системно вивчав за кордоном як розвивати міста, є співавтором Стратегії розвитку Житомира до 2030 року. 

Як керівник молодої та продуктивної команди комунального підприємства реалізував проект електронного квитка, що став провідним в Україні.

Завдяки відданості роботі мені вдалось залучити мільйони гривень інвестицій на проекти міста.

Як батько першокласниці та людина з незмінними принципами, хочу аби житомиряни були активними творцями сьогодення міста та країни.

w513h5131371296104Facebook

Доктор економічних наук, бізнес-консультантка, підприємниця. Одружена, мати двох дочок-студенток. Має більше 20 років викладацького та управлінського досвіду. Працює професором ЖДУ імені І. Франка. Співзасновниця Шахової федерації «Інтелект». У 2017 перемогла у конкурсі бюджету участі Житомира з проектом «Інтелектуальна мережа».

«Я співпрацюю з багатьма компаніями і державними установами Житомира, знаю причини економічних проблем міста. Розумію, як не вистачає підприємницьких знань нашій молоді, як сильно бізнес потребує підтримки і уваги до своїх проблем, як можна підвищити ефективність місцевої влади в економічному розвитку. Започаткую у Житомирі центр розвитку підприємництва, запроваджу якісну підприємницьку освіту для школярів і молоді, передам нашій громаді весь той досвід, який здобула під час стажувань у Польщі, Болгарії, Франції. Вважаю, що розвиток підприємництва – гарантія добробуту житомирян».

w513h5131371296104Facebook

Юристка, мама, громадська діячка.

Спершу ти обираєш шлях, потім шлях обирає тебе.

Завжди націлена на загальний результат, дію раціонально та послідовно.

У 2016 році я долучилася до «Нової поліції», сьогодні, як член міської комісії з безпеки дорожнього руху, продовжую піклуватися про людей, формуючи безпеку на дорозі. 

Житомир – місто, до якого ти звик, яке тебе формує і навчає. Я готова докладати зусиль, аби наші діти пишалися містом і вважали його невід’ємною частиною свого життя. Хочу, щоб моє рідне місто стало сучасним, комфортним та безпечним! 

Мій девіз: Спершу ти вибираєш шлях, потім шлях обирає тебе. Оберемо наш шлях разом!

w513h5131371296104Facebook

Кандидатка філософських наук, викладачка університету. Керівниця ГО «Молодіжна фундація європейських ініціатив», директорка центру неформальної освіти КЦ «ПРОСТО».

Багатодітна мама.

Мрію про затишний і безпечний Житомир для наших дітей та онуків. Наше місто має приваблювати своїх жителів широкими можливостями для всебічного розвитку особистості. Працюватиму над тим, аби бажання людини зростати професійно, культурно та особистісно у Житомирі було підтримане і задоволене.

w513h5131371296104Facebook

Підприємець, громадський діяч.

Я – корінний житомирянин. За 38 років максимальний час, на який я полишав

Житомир – це один місяць, хоча подорожую мало не щотижня.

В той же час, я бачу, як моє місто і мій район практично не

розвиваються, стагнують, топчуться на одному місці у стрімко плинному світі. І тут дві головні причини пасивність самих жителів і відторгнення чиновниками будь-чого нового. Житомиру потрібні якісні зміни.

Вірю, що зможу змінити і свій район, і своє рідне місто.

w513h5131371296104Facebook

Підприємець і громадський діяч.

З чим я йду і що хочу зробити?  

Задоволення від життя в місті починається з відчуття комфорту у власному помешканні. А це передусім залежить від ефективності роботи комунального господарства та стану інфраструктура міста. Я є розробником реформи муніципальної служби благоустрою, яку хочу втілити в життя з командою.
Переконаний, що Житомир у найближчій перспективі може стати найчистішим містом в Україні, в якому комфортно жити і куди хочеться повертатись.

w513h5131371296104Facebook

Мені 32, викладала латину, працювала журналісткою, комунікаційницею, зараз очолюю місцевий осередок «Демократичної сокири». 

Я працювала з народними дерутатами, мерами, політиками і точно знаю, наскільки важливо вміти пояснити людям свої думки та ідеї.

Житомир змінюється, але я хочу більш якісних перетворень, тому йду в міську раду.

Мене не треба вчити любити місто та Україну. Я цим живу. Вважаю, що лави депутатського корпусу мають заповнити патріоти. У нас багато роботи і немає куди відступати. Слава Україні!

w513h5131371296104Facebook

Мені 35 і це гарний вік, коли вже маєш певний досвід і, разом із тим, багато енергії та бажання змін.

Я сім’янин, батько двох дітей, житомирянин і громадсько-політичний діяч.

Моя діяльність в основному пов’язана з боротьбою з корупцією. Спочатку як журналіст, зараз у якості депутата міської ради.

Загалом проблеми Житомира можна узагальнити до трьох груп: корупція, непрофесіоналізм, слабка комунікація. Амбіція нашої команди полягає у тому, щоб дати відповіді на ці виклики.

w513h5131371296104Facebook
a

What You Need to Know About VoteStart

The perfect way to get a head start in your upcoming political campaign.

 
2976 Washington St
San Francisco, CA 94115
 

Follow us:

Chip in now, every dollar helps in the crtical final moments of this campaign.

Fiona Anderwood